Kontaktinformation


Vägbeskrivning
  • Från

  • Till
    Weland Aluminium AB


Postadress

Weland Aluminium AB
Björnstorpsvägen 2
342 30 Alvesta

Tel. 0472-445 00
Fax. 0472-400 29
E-post: info@welandalumi.se

GPS-koordinater

WGS84 (decimaler)

Latitud: 56.921364
Longitud: 14.554619

WGS84 (grader, minuter och sekunder)

Latitud: N 56° 55' 16.91"
Longitud: E 14° 33' 16.63"



VD

Peter Melldén
VD

Direkttelefon: 0472-445 12

Mobiltelefon: 0734-42 55 12

E-post: peter.mellden@welandalumi.se

Vcard: vCard


Försäljning

Stefan Ahlgren

Direkttelefon: 042-26 92 40

Mobiltelefon: 0734-42 52 40

E-post: stefan.ahlgren@welandalumi.se

Vcard: vCard


Jan Hedlund
Teknisk säljare

Mobiltelefon: 0734-42 55 02

E-post: jan.hedlund@welandalumi.se

Vcard: vCard


Carolina Kraft
Försäljning dörrar, fönster och fasader

Mobiltelefon: 0734-42 56 94

E-post: Carolina.Kraft@welandalumi.se

Vcard: vCard


Niclas Ohlander

Direkttelefon: 0472-445 04

Mobiltelefon: 0734-42 55 04

E-post: niclas.ohlander@welandalumi.se

Vcard: vCard


Joachim Ringdahl

Direkttelefon: 0472-445 05

Mobiltelefon: 0734-42 55 05

E-post: joachim.ringdahl@welandalumi.se

Vcard: vCard


Produktionsansvarig

Stefan Hagberg
Produktionsansvarig

Direkttelefon: 0472-44513

Mobiltelefon: 0734-42 55 13

E-post: stefan.laukka.hagberg@welandalumi.se

Vcard: vCard


Montageledare

Anders Hörberg

Mobiltelefon: 0734-42 55 29

E-post: anders.h@welandalumi.se

Vcard: vCard


OBSERVERA: Du har inaktiverat Javascript och/eller CSS. För att denna sida skall fungera fullt ut krävs att dessa är aktiverade.

Kontakta oss

Kontaktformulär

Information

Vänligen fyll i formuläret om ni har en förfrågan till oss.

Fält markerade *är obligatoriska

Fyll i både ditt tilltalsnamn och efternamn.

Fyll i din e-postadress.

Endast siffror 0-9

Endast siffror 0-9

INFORMATIONEN SKICKAS. VAR GOD VÄNTA!